Lokallag i Norsk forening for slagrammede:

Norsk forening for slagrammede har 18 registrerte lokallag, der noen av dem fungerer bedre enn andre. Det viktigste er at medlemmene våre har en møteplass, der en kan prate sammen med andre som har hatt hjerneslag eller er pårørende. Kaffen og det som hører til er en viktig del her. Her kan nevnes spennende foredrag (medisinsk personell, fysio- eller ergoterapeuter, farmasøyt eller lignende), likemannsarbeid (samtalegrupper), studiearbeid, informasjonsarbeid, tilrettelagte turer og andre arrangementer. Eksempler på studiearbeid er kulturhistoriske kurs, hobbyrelaterte kurs og organisasjonskurs.


Lag LOKALLAGSIDE Leder Adresse Telefon E-post
1. Florø Stein Are Gjærde Havrensvegen 37, 6900 Florø  971 22 925 anitasteinset@gmail.com
2. bergen Bjørn Thomas Thomassen Nygjerdet 11, 5162 Laksvåg 920 85 044 nygjerdet_10@hotmail.com
3. Eidsvoll Knut Bekkelund Grueknausen 3, 2080 Eidsvoll 926 52 829 knubekke@online.no
4. Flekkefjord og Omegn Jorunn Øijordsbakken Tjørsvågveien 21, 4400 Flekkefjord 908 39 797 jorunn.marit@norgespost.no
5. Hedmark Hilde Evensen Kjerneby 19, 2409 Elverum 62 41 66 17 / 995 47 743 hil-nyst@online.no
6. Innherred Lajla Eidsvik Sivs vei 10, 7600 Levanger 74 08 20 19 / 952 28 173 eidsvik.lajla@gmail.com
7. Kristiansand Elin Danielsen elin.danielsen@hotmail.com
8. Arendal og omegn Kontakt NFS Kristiansand elin.danielsen@hotmail.com
9. Larvik Kristian L. Klipper Tordenskjoldsg. 37B, 3263 Larvik 33 18 13 05 / 480 35 655 lauri-kl@online.no
10. Molde og Omegn Inger R. Bloch Meteorv. 12, 6419 Molde 71 21 09 41 / 482 20 981 inger.r.bloch@gmail.com
11. Nord-Jæren Grete Lunde Hjelmelandsgate 62A, 4012 Stavanger 901 85 065 grethelunde@lyse.net
12. Oslo Magnar Aukrust Ekebergveien 194B, 1162 Oslo 915 68 214 magnaraukrust@gmail.com
13. Søre Sunnmøre John Hide 6083 Gjerdsvika 915 83 290 john.hide@tussa.com
14.Ålesund og Omegn Kjell Inge Skarbø Helle, 6265 Vatne 907 43 008 kjell@skarbo.net
15.
Drammen og Omegn
Svein Bugge Persson Skomakergata 9, 3040 Drammen 918 43 161 sveperss@online.no
16. Nedre Romerike Anne-Mette Jacobsen Tunveien 51A, 1473 Lørenskog 67 90 84 55 / 932 92 860 anne-mja@online.no
17. Stjørdal Laura G Vold Hofstad Vestre, 7514 Stjørdal 74 82 74 03 / 950 99 609 torf-h2@online.no
18. Follo Bjørn Bakke Baybakken 9, 1440 Drøbak 901 44 031 bakke.bj@gmail.com